logo

Bombki z logo

Spersonalizowane dekoracje na choinkę dla twojej firmy

Nie ma raczej miejsca pracy, w którym to, w okresie świątecznym pracodawca nie postawiłby choinki żeby prowadzić swoich pracowników w świąteczny nastrój. Nasuwa się zatem pytanie jak ozdobić drzewko aby wyglądało ciekawie a przy tym klimatycznie? My oferujemy bombki z logo danej firmy, które dla państwa stworzymy.

Choinka oraz tradycja ubierania wiecznie zielonego drzewka pojawiła się w naszej kulturze na przełomie XVIII i XIX wieku i przywędrowała z Niemiec. Od tamtej pory jest koniecznym punktem świąt i cieszy nasze oko porywającymi ozdobami. Aniołki, gwiazdeczki, piernikowe ludziki i serduszka zostawmy do wieszania na drzewku, które stoi w naszym mieszkaniu. W pracy zadbajmy o wyjątkowość dekoracji a także odniesienie do naszej firmy zamawiając bombki z logo. Proponujemy wysokiej jakości wydruk urzeczywistniany metodą termodruku na szklanych bombkach różnorodnej wielkości w zależności od potrzeb konsumenta. Rozmiar tekstu czy też grafiki logo jest uzależniona od tego jakiej średnicy bombki zamówi nasz użytkownik. Mamy gigantyczny wybór kolorystyki bombek, wobec tego każdy zapewne odnajdzie coś dla siebie. Oczywiście odcień musimy dostroić tak by poprawnie korespondował z naszym logo – nie chcemy w końcu żeby było niewyraźne, ale spokojnie od tego jest nasz sztab stosownie wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma ogniskuje się na pełnym zadowoleniu użytkownika – stawiamy na jakość oraz dyspozycyjność w razie gdyby zaszła potrzeba doradzenia, objaśnienia bądź skorygowania pewnych błędów.

Dzięki tej innowacyjnej metodzie nasze luksusowe bombki z logo przysporzą prestiżu firmie, ustawionej tam choince – niepowtarzalnego wyglądu, co zagwarantuje pracownikom dobre samopoczucie a także wprowadzi ich w świąteczny klimat.Możliwość komentowania jest wyłączona.